„Birthday Bear Pop Up“ muzikos kortelė

- Oct 18, 2019-

„Birthday Bear Pop Up“ muzikos kortelė

„Birthday Bear Pop Pop“ muzikos kortelė turi šviesiai mėlyną dangtelį su nuostabiu gimtadienio meškos piešiniu. Vaizdas pakankamai aiškiai atskleidžia netikėtumą. Atidarykite kortelę ir rasite nuostabią gražaus meškiuko meškiuko, turinčio gimtadienio tortą, 3D skulptūrą, parodančią jūsų meilę laimingiems gavėjams. Tuo tarpu gimtadienio daina groja apie 20-ies, tai bus dviguba staigmena jūsų gavėjams.

„Birthday Bear Pop Up“ muzikos kortelės įkvėpimai:

Neseniai atrodančios Tatty Teddy iliustracijos buvo populiarios tiek tarp jaunų, tiek ir senų, jos visose situacijose perduoda šilumą ir laimę ir liečia žmonių gyvenimą visame pasaulyje. Tai gali būti arba puiki dovana vaikams, arba meilės dovana bet kurioms poroms per šį Kalėdų sezoną. Mieli, pažeidžiami ir švelnūs Tatty Teddy bruožai suteiks jums ryškiausią šypseną jūsų meilužio veide.

„Birthday Bear Pop Up“ muzikos kortelės renginiai:

„Birthday Bear Pop Up“ muzikos kortelė yra tinkamiausia mėgėjams ar visiems, kurie myli mėlynos nosies meškos grožį. Padovanokite šią pop-up muzikos kortelę savo mylimam žmogui ir stebėkite, ar jis / ji jaudinasi atidarę kortelę.

Medžiaga: 240g ~ 300g popieriaus

Dydis: 166x116mm, 5x7 colių arba pritaikytas

Spalvos: 4C arba PMS

Pakuotė: 1 vnt / poligrafinis paketas + spalvingas vokas (pritaikytas)