Kameros LED šviesos pop-up muzikos sveikinimo atvirukas

- Oct 18, 2019-

Kameros LED šviesos pop-up muzikos sveikinimo atvirukas


Parodykite savo rūpestį atsiųsdami tinkamą kortelę. Mes dirbame su apdovanojimais apdovanotais menininkais ir kiekviena kortelė yra unikali, todėl niekada neatsiųsite tos pačios kortelės du kartus.

Įvairios dėmesio kortelės yra pigios ir trapios, šviežios ir joms nereikia naudoti storo prabangaus popieriaus ir netoksiškų rašalų, todėl išlaidų kortelė yra brangi.


Visais atvejais: niekada neišspręskite problemos be tobulos kortelės. Gimtadieniams, jubiliejams, abiturientams, sužadėtuvėms, vestuvėms, Valentino dienai, naujagimiams, pasiklydus ar susirgus ar norint pasakyti „ačiū“. Visada žinome, ką pasakyti su visomis mūsų proginėmis kortelėmis. Kartais jums reikia nuoširdaus pranešimo, o kitose situacijose asmeniniam užrašui reikia užpildyti tuščią vestibiulį. Mes suteikiame jums dvi galimybes. Graži matinė apdaila ant storų kortelių leidžia mūsų sveikinimo atvirukus lengvai rašyti naudojant bet kokį rašiklio tipą, įskaitant pieštukus. Kiekvienoje kortelėje yra traškus, tvirtas baltas vokas, kad būtų galima nusiųsti tinkamą žinutę kitai šaliai, kad pajustumėte jūsų nuoširdumą.


Funkcijai: subtili iššokanti kortelė su fotoaparato garsu atidarant. Tai nuostabi dovana, kai pasirodė iššokanti kamera ir groja kameros garsas.


Medžiaga: 240g ~ 300g popieriaus

Dydis: 15cmx 21cm arba OEM

Pakuotė: 1 vnt / poligrafinis paketas + spalvingas vokas (pritaikytas)