Kortelių istorija

- Aug 07, 2017-

Kortelių istorija

Sveikinimo atvirukų siuntimo įprotį galima atsekti į senovės kiniečius , kurie pasikeitė geros valios pranešimais, kad švęsti Naujus Metus, ir ankstyviems egiptiečiams , kurie išreiškė savo pasveikinimą papiruso slapukais.

Iki XV a. Pradžios Europoje buvo keičiamas rankų darbo popieriaus atvirukai . Yra žinoma, kad vokiečiai jau nuo 1400 m. Spausdino Naujųjų Metų sveikinimą nuo medienos masės ir XV-XV a. Viduryje įvairiose Europos vietose pasikeitė rankų darbo popierius Valentines.

Tačiau iki 1850-ųjų pasveikinimo atvirukai buvo pernelyg brangu, rankų darbo ir rankiniu būdu pristatyta dovana populiarios ir prieinamos asmeninės komunikacijos priemonėmis, daugiausia dėl to, kad pasiekta pažanga spausdinant ir mechanizuojant.

Ši tendencija tęsėsi, o vėliau atsirado naujos tendencijos, pavyzdžiui, Kalėdinės atvirutės , pirmoji iš jų pasirodė paskelbtoje formoje Londone 1843 m., Kai Sir Henry'as Coleas samdė menininką John Calcott Horsley ir sukūrė atostogų kortelę, kurią jis galėjo išsiųsti savo draugams ir pažįstams. Techniniai pokyčiai, tokie kaip spalvota litografija 1930 m., Paskatino pagamintą sveikinimo atvirukų pramonę.


c2.jpg