„Christmas Tree Pop Up Sound“ muzikos kortelė

- Oct 23, 2019-

„Christmas Tree Pop Up Sound“ muzikos kortelė


Kalėdinės eglutės pop-up kortelė turi spalvingą dangtelį su subtilia eglute. Vaizdas parodo, kas laukia viduje. Atidarykite kortelę ir šalia dovanų dėžučių rasite trijų matmenų popierinę eglutės skulptūrą. Tuo tarpu švenčių daina pradeda skambėti švęsdama naujus metus. Mūsų meistrai kruopščiai projektuoja pop-up sluoksnius ir sluoksnius, kad sudarytų tobulą ir gyvą skulptūrą.

Prabangios dovanos, išgalvota eglutė ir įkvepiančios dekoracijos yra tai, ką mes vadiname Kalėdomis. Yra būdų, kaip švęsti šią šventę, įskaitant pasikeitimą kalėdiniais atvirukais ir padėkos žodžiais. Įkvėpta tiesiog žiemos atostogų, kortelė primena tas žiemos naktis, kai vaikai taip stengiasi laukti Kalėdų senelio. Ši kalėdinė kortelė suteiks nuostabų atostogų džiaugsmą ir staigmeną kiekvienam laimingam gavėjui.

Kalėdinės eglutės pop-up kortelė yra nepamirštama kalėdinė dovana šiais metais. Ši kalėdinė kortelė tikrai pradžiugins atostogų mėgėjus ir visus, kas mėgsta Kalėdas. Nusiųskite suasmenintas žinutes savo mylimam asmeniui, be abejo, jie liks amžinai.

Popierius: 200g ~ 300g popieriaus

Dydis: 116x166mm arba pritaikytas

Spalva: 4C arba PMS

Įpakavimas: kiekvienas kompiuteris įdėtas su maišeliu su popieriumi ir vokeliu arba pagal užsakymą