Pritaikymas: nauja gamybos technologijos tendencija

- Oct 23, 2019-

Pritaikymas: nauja gamybos technologijos tendencija

Masinė gamyba tapo hibridine pritaikymu, kad būtų galima gaminti unikalias prekes mastu.


Ne per seniausiai visose, bet pačiose nišinėse pramonės šakose vartotojų pasirinkimas iš esmės apsiribojo sauja galimybių, sukurtų masinei gamybai. Jei kas nors norėtų, tarkime, karšto rožinio sportinio automobilio su žalios spalvos sėdynėmis, greičiausiai jiems tektų atsiskaityti už pritaikytą bazinį modelį. Mažas tokio unikalaus stiliaus pasirinkimo poreikis reikštų, kad už prieinamumą tiesiogiai iš gamyklos bus imamasi išankstinių išlaidų.

Tačiau laikai keičiasi ir daugelyje sričių masinė gamyba tapo hibridine pritaikymu, leidžiančia gaminti unikalias prekes mastu. Masinio pritaikymo strategijos suteikia klientams laisvę pasirinkti norimus variantus, kartu išlaikant ekonomišką įprastos surinkimo linijos pranašumą.

Pavyzdžiui, NIKEiD paslauga, kurią siūlo drabužių įmonė „Nike“. Tai suteikia klientams galimybę individualizuoti įvairias batų dalis, nuo basučių iki raištelių, naudojant skirtingas spalvas, audinius ir dizaino elementus. Kainos skiriasi priklausomai nuo siūlomų variantų, o pristatymas užtrunka nuo trijų iki penkių savaičių - tikrai ilgiau nei kelionė į kampinę batų parduotuvę, tačiau su el. Paštu siunčiamais pažangos atnaujinimais siekiama išlaikyti klientus investuojamus į jų batų kūrimo procesą. Paslauga buvo pradėta teikti internetu 2012 m., Naudojant 82 pritaikymo parinktis vienam teniso batų modeliui; dabar tai apima kelių tipų batus, kitų rūšių sportinę aprangą, mobiliąją programą ir net fizines parduotuves, kuriose profesionaliai apmokyti dizaineriai gali rasti klientų konsultacijas.

Mes taip pat atliekame pritaikymą klientui. Mūsų klientas gali pasirinkti mūsų turimus kortelės dizainus arba jie papasakoja mums idėją, o likusį dizainą mes darome jiems.

Jei atsitiktų ieškoti pritaikymo kortelių, susisiekite su mumis info@winpsheng.com