Sveikinimo atvirukai 3D Valentino dienos meilės atvirukai

- Jan 02, 2020-

MEDŽIAGA: Pagaminta iš kokybiško kartoninio popieriaus, tvirta ir patvari naudoti, nesudėtinga susiraukšlėti ir įtrūkti, ryškios ir neišblukusios spalvos, 3D dailiojo rašto modeliai.

KORTELIŲ SAVYBĖS: „Pop Up Card“ yra meilės medis. Jis tiekiamas su voku. Iškylančios kortelės dydis yra 5,9 "× 3,9" (15 cm × 10 cm), tuščias vidus, ant kurio galite užrašyti keletą saldaus palaiminimo žodžių. Puikus būdas siųsti šiltus linkėjimus artimiesiems, taip pat pridėkite dovaną. (vokai pridedami)

DIDELIS NAUDOJIMAS: Tai ideali sveikinimo atvirutė, kurią galite įteikti kaip dovaną bet kokia proga, nesvarbu, ar tai būtų Valentino diena, gimtadienis, Kalėdos, motinos diena, vestuvės ar padėkos diena. Kai kurios svarbios dienos, pavyzdžiui, jubiliejus ar festivaliai, išreiškiančios meilę ir ačiū savo meilužiams, draugams ir šeimos nariams, pateikia jiems keletą netikėtumų.

Rankų darbo meno kortelės: Panašiai kaip įprasta plokščia kortelė, atidarius kortelę, turinčią daugybę formų, ji gali pasiekti 3D ekrano efektą. Rankiniu būdu surinktas kvalifikuoto darbuotojo, kuris skirtingai nei mašinos montavimas užtikrina nepriekaištingą 3D iššokantį modelį.

KLIENTŲ PARAMA IR KOKYBĖS GARANTIJA: Jei turite klausimų ar pasiūlymų prieš pardavimą ar po jo, susisiekite su mumis bet kuriuo metu, mes atsakysime greitai, kad įsitikintume, jog turite rizikingą ir malonią apsipirkimo patirtį!

Romantic-And-Elegant-Lovely-Valentine-Greeting-Cards