Šilumos perdavimas vs šilkografija - viskas, ką reikia žinoti

- Oct 30, 2019-

Jei norite pritaikyti marškinėlius ir kitus drabužius, yra du pagrindiniai būdai, kuriais galite atlikti darbą. Galite naudoti šilumos perdavimą arba šilkografiją. Nors abu metodai yra panašūs tuo, kad apima vaizdų perkėlimą į audinius, yra skirtumų. Taip pat yra situacijų, kai vienas metodas gali būti daug tinkamesnis už kitą.


ŠILUMOS PERDAVIMAS

Šilumos perdavimas yra palyginti naujas metodas, per pastaruosius 2 dešimtmečius išpopuliarėjęs. Šis metodas apima vaizdų perkėlimą ant audinių, spaudžiant gerą vinilą ant audinių, naudojant šiluminį presą.


Šilumą perduodant, dizainas atspausdinamas ant geros kokybės popieriaus, naudojant dažus, kurie priklijuojami prie medžiagos. Tada dizainas pastatomas norimoje vietoje ir termiškai spaudžiamas, kad vaizdas būtų perkeltas į drabužį.


Šilumos perdavimas yra idealus mažiems spausdinimo darbams, kuriuose naudojama daug spalvų. Metodui reikia specialaus spausdintuvo ir aukštos kokybės popieriaus.


EKRANO SPAUSDINIMAS

Šis metodas yra gana senas. Jis prasidėjo prieš tūkstančius metų Kinijoje ir buvo nepaprastai patobulintas, kad būtų šiuolaikinis metodas, kurį mes šiandien žinome. Šilkografija, dar vadinama šilkografija, apima vaizdų perkėlimą į audinius naudojant tikrus ekranus.


Norėdami pasiekti norimą dizainą, turite padaryti emulsijos sluoksnį, kad padengtumėte visą ekraną. Tada naudokite šviesą, kad „išdegtumėte“ savo dizainą iš emulsijos sluoksnio, kad dažai galėtų patekti per ekraną norima forma. Galite naudoti valytuvą, kad dažai būtų tolygiai išdėstyti visame ekrane.


Taikant šį metodą kiekvienai spalvai, kurią naudojate savo dizaine, reikia skirtingo ekrano, todėl jo nustatymas gali užtrukti daug laiko. Tačiau kai baigsite jį nustatyti, likęs procesas bus daug greitesnis, nes ekrano spausdinimas veikia kaip trafaretas.