Kaip pasidaryti 3D pop-up kortelę?

- Nov 07, 2019-

Ar kada nors esate paruošę šiltą ir švelnią dovaną, kurioje yra geriausi linkėjimai tam, kurį mylite? Galbūt gavėjai išmetė jūsų kruopščiai paruoštą dovaną, nes dovana nebuvo tokia nuostabi ir prasminga. Kokia tai buvo baisi patirtis, ar ne! Kaip paruošti ypatingą, įspūdingą dovaną su didele staigmena? Šį kartą „Winpsheng“ pasidalys jums įkvėpimu ir pateiks įdomių punktų, kad sugautų vieno žmogaus širdį. Norėdami pasidalinti jums nuostabių ir prasmingų sveikinimo atvirukų, kuriais siekiama sugriauti tradicinę idėją, pagaminimo paslaptimis, jūsų dovana bus pati ypatingesnė!

„Winpsheng“ čia papasakos jums istoriją ir istoriją, kaip gaminamas „Winpop“, ateik ir eik!

1 žingsnis: sukurkite

Mūsų dizainas yra beveik pritaikytas klientams, o „Winpop“ dizainas jums yra beveik geriausias! Kiekvienas dizainas kyla iš mūsų dizainerių fantazijos, taip pat galite prisijungti prie savo darbų. Mūsų sveikinimo atvirukai sujungia viską, ką norite išreikšti, su užuojauta, humoru, džiaugsmu, padėka, meile ir susižavėjimu. Liečiantys dalykai visada yra aplink mus. Pasirinkite temą, atvirukų atvirukas gali būti pradėtas kurti, o tai patvirtina jūsų įspūdį ir meilę. Tai taip pat padės užmegzti emocinį ryšį su žmonėmis, kurie palietė jūsų gyvenimą.

2 žingsnis: dizainas

Mūsų inžinerijos skyriuje yra moderni 3D modeliavimo programinė įranga, kuri mums, dizaineriams, padeda subtiliau kurti kiekvienos kortelės popierių. Derinama su tradiciniais popieriaus darbais, šiuolaikinė technika mums parodo neįtikėtiną ir magišką netikėtumo akimirką. Pirmą kartą atskleisti naują dizainą visada įdomu. Tai tiesiog patinka mielam kūdikiui, užauga ir atneša jums laimę. Norėdami baigti eskizą, suprojektuokite, pridėkite gražią spalvą, galiausiai surinkite, šis žingsnis visada atneša mums džiaugsmo.

3 žingsnis: pagaminkite

Supjaustyti lazeriu ir pjūviu - trys taškai, kaip elgtis su žaliavomis. Popierius nebebus paprastas, o sielai. Dėl subtilios spalvos jis pradeda pasakoti prasmingą istoriją.

大图