KAIP: Padaryti muzikinį sveikinimo atviruką (su garso moduliu)

- Nov 13, 2019-

KAIP: Padaryti muzikinį sveikinimo atviruką (su garso moduliu)

Šį straipsnį radome internete ir tikimės, kad jums tai būtų naudinga, jei norite pritaikyti savo muzikinę kortelę. Jei norite, galime pateikti jums garso modulį.


Jūsų kortelės paruošimas


pirmas žingsnis yra jūsų pačių sukurto trijų skydų dizaino gamyba. Ši instrukcija yra skirta 5–7 colių plokštėms. Parengę kortelės dizainą ir atsispausdinę, galite pradėti ruošti savo kortelę į galutinį gabalą. Griebkite savo medžiagą ir pasiruoškite sukurti nuostabų produktą.


Garso modulio diegimas

Išilgai skaidrios plastikinės juostelės (lipnios dalies) gale pamatysite du trikampio įpjovas, žiūrint į dešinę.


Šie du įpjovimai turi būti išdėstyti ant raukšlių linijos, esančios kairėje kortelės vidinės dalies pusėje, o garso modulis, įdedamas į modulį, turi būti dedamas nurodytoje šablono vietoje.


Baigti

Įdiegę garso modulį, jūs esate tik kelioms minutėms nuo užpildytos asmeninės muzikinės sveikinimo atvirutės.


Suimkite savo dvipusę lipnią juostą ir pasiruoškite užklijuoti savo kortelę! Palei pilkąsias šablono dalis uždėkite dvipusę juostelę, tačiau įsitikinkite, kad nenaudojate juostos kokiu nors būdu, kuris uždengtų modulį.


Užklijavę dvipusę juostą, užlenkite skydelį ant garso modulio, sandariai uždengdami ir paslėpdami modulį kortelėje. Paskutinis žingsnis - nulenkite kortelės priekinę dalį ir nukirpkite perteklinį kraštą išilgai kortelės šono.


Sveikiname! Dabar sėkmingai sukūrėte savo muzikinį sveikinimo atviruką. Kiekvieną kartą atidarius kortelę, garso modulis atkuria pasirinktinį garsą ar muziką. Padovanokite tai kažkam ypatingam, šeimos nariui, draugui ir stebėkite, kaip jie bijo muzikinio sveikinimo atviruko.


Norėdami sužinoti daugiau informacijos, žiūrėkite žemiau esančią nuorodą.

https://bigdawgsgreetings.com/make-musical-greeting-card-sound-module/