Led pluošto sveikinimo atvirukas

- Jun 21, 2017-

Led pluošto sveikinimo atvirukas

Praėjusią savaitę dalyvavome JAV Nacionaliniame kanceliarijos parodoje 2017 m., O labiausiai klientai mėgsta elektroninę sveikinimo atviruką su muzika, ypatingąsias švino pluošto sveikinimo atviruką. Kaip žinome, unikali sveikinimo atvirutė yra puiki dovana visoms progoms. Kai rankų darbo sveikinimo atvirukas pridės elektronines ir muzikines medžiagas, jie bus mums tiek daug nustebinti. Taigi šiandien mes parodysime savo dizaino - Led pluošto gimtadienio atviruką su 20 sekundžių muzika, prašome peržiūrėti šias nuotraukas:

Led fiber greeting card.jpg

Jis pagamintas iš specialaus popieriaus su dvigubo spausdinimo ir daugelio Led pluošto taško. Kai paspausite mygtuką ant kortelės, bus rodoma aiški gimtadienio daina. Tuo pačiu metu 6 skirtingos spalvos lemputės su melodija. Gražus spausdinimas atrodo tikrai vaivorykštės tiltas . Tai labai tinka vaikų gimtadieniui, kuris suteikia jiems geriausius norus.

Ši "Led" kortelė gali būti pritaikyta pagal jūsų dizainą ar reikalavimus, įskaitant šviesos diodo spalvą, muziką ir tt Sveiki OEM!