Linksmų Kalėdų 3D lazerio kortelė su muzika

- Oct 23, 2019-

Linksmų Kalėdų 3D lazerio kortelė su muzika

PRIEMONINĖS KOKYBĖS MEDŽIAGOS: Šis stulbinantis kalėdinis atvirukas pateikiamas kartu su tinkamu voku ir plastikiniu maišeliu. Pagrindinė spalva yra šviesiai žalia, suteikianti jai nepakankamą eleganciją. Šios rūšies kortelė yra 3D lazerinė muzikos kortelė su elektronais, o judėjimas viduje gali užtikrinti pakartotinį muzikos grojimo laiką.

YPATINGAS POPIERIUS: Šis atostogų atvirukų komplektas yra žavinga trijų matmenų popieriaus skulptūra, kruopščiai išpjaustyta lazeriu ir surinktos rankomis. Kiekviena kortelė gali būti sulankstyta voko viduje, o ją atidarius, pasirodo unikalus dizainas, sukuriantis 3D efektą, teikiantį džiaugsmą gavėjui, taip pat atostogų nuotaiką.

NEMOKAMŲ Dizainų įvairovė: kortelės turi raktą, kol paspausite šį mygtuką, ir muzika skambės, grojant tuo pačiu metu, kortelės viduje su keletu LED lempučių bus šviesu, sniego dizainas, jūs pajusite atėjo žiema, Kalėdos jau visai šalia, galite nusiųsti kortelę savo draugams ir šeimos nariams, kartu jie dalijasi Kalėdų džiaugsmu.

ELEGANTAS IR ASMENYS: šių „Xmas“ kortelių vidus tuščias, o kiekvienos kortelės yra su voku. suteikiant laisvę rašyti intymią ir asmeninę žinutę, pasveikinti savo draugus, verslo partnerius ar artimuosius ir išsiųsti jiems savo šilčiausius ir nuoširdžiausius šventinius linkėjimus. Šioje kortelėje yra viskas, ką norite pasakyti savo artimiesiems linksmų Kalėdų. Jums patiks rašyti atostogų užrašus su šiuo rinkiniu, kuriame yra kalėdinės iškylančios kortelės su atitinkamais vokais.

Medžiaga: 240g ~ 300g popieriaus