Motinos dienos 3D „Pop up“ lazerio pjovimo kortelė

- Jul 09, 2019-

Motinos dienos 3D „Pop up“ lazerio pjovimo kortelė

Mėlyna su perlinio popieriaus dangteliu, kuriame yra šios kortelės, rodo „Motinos dienos“ pranešimą, parodantį meilės motiną vaikams ir atvirkščiai. Ir spalvotas popierius naudojamas 3D sodo tiltui, apibūdinančiam motinos meilę vaikui, apsuptam gėlės ir širdies formos (atidarius kortelę, mes pamatysime, kad motina atidžiai pakėlė vaiką , ugs apkabina vaiką giliai ir garbino vaiko galvą). Spalvotas popierius, kaip šio dizaino fonas, yra labai paprastas, nes ryškus kontrastas su iškylančia kortele.

 

Motinos dienos įkvėpimas 3D „Pop-up“, kupinas meilės Sveikinimo atvirukas:

Motinos dienos paprasta sąveika tarp motinos ir sūnaus (dukra), apsupta širdies formos, turi paprastą lazerinį pjūvį „Motinos diena“ ant jos dangčio. Ši kortelė Paprastai naudojama išreikšti meilę savo motinai, lygiai taip pat kaip ir mama mylinanti kortelė. Kai atidarome kortelę, mes galime žiūrėti, kaip mama rūpinasi savo vaiku, arba gėlės ir širdies formos dizainas bus visiškai pilnas meilės.

Motinos dienos sodo tilto (pilnos meilės) kortelės:

Suteikite šiai motinos dienai pilną meilės kortelę visoms savo gyvenimo mamoms (pvz., Tavo mama , tavo senelė , tavo teta ir kiekvienas, kurį norite siųsti). Žinoma, jūsų motina yra svarbiausia jūsų gyvenime. Manau, kad jie visi įvertins tai, kas kupina meilės motinos dienos kortelės, ypač siunčiamos iš jūsų. Nes tai yra paprasta ir paprasta meilė mūsų gyvenime.

image