Naujametinė kortelė Japonijoje

- May 18, 2017-

Naujametinė kortelė Japonijoje

Japonijoje nemažai siunčiamų popierinių atvirukų kortelių naujuose metais sumažėjo, tačiau didžioji dauguma žmonių vis dar naudoja tai, kad išreikštų Naujųjų Metų palaiminimą. Pagal Japonijos pašto paskelbtą statistiką, 2014 m. Sausio 1 d. Pateiktos Naujametinės kortelės buvo 1,829 mlrd., Kiekvienas japonis išsiųstas apie 14 vnt. Sveikinimo atvirukų. Šeimos siunčiamų sveikinimo atvirukų skaičius yra maždaug nuo 50 iki 100.

Japonijos naujienų korteles spausdina Japonijos pašto skyrius, o kiekviena sveikinimo atvirukai spausdinama su žodžiu "Linksmieji Naujieji Metai". Japonijos žmonės teikia didelę reikšmę bendraujant su kolegomis , klasės draugais, draugais , klientais, mokytojais ir studentais per sveikinimo atviruką.  

Pasibaigus gruodžio mėn., Pašto skyriuje vyksta Naujųjų metų kortelės reklaminė veikla. Nuotraukų skalavimo parduotuvės taip pat pradeda rodyti ženklo "pažymėti Naujųjų metų kortelę". Dauguma japonų kasmet siunčia šimtus sveikinimo atvirukų, tai labai sunku, jei visi rašo ranka, taigi daugybė japonų pasirenka spausdinti Naujametinę kortelę nuotraukoje skalavimo parduotuvėje. Šios parduotuvės gali ne tik spausdinti tekstą ir adresą, bet ir labai aiškiai spausdinti kliento nuotraukas. Daugelis vyresnių žmonių jaučiasi laimingi, rašydami ir gaunantys sveikinimo atviruką.