Populiari lazeriu išpjauta 3d ledinė atvirukas

- May 06, 2017-

Populiari lazerinio išpjaustymo iškylanti 3d lemputė su muzika


Remiantis dabartine sveikinimo atviruko rinka , mes vis labiau populiarėjome lazerio pjovimo popieriaus amatus . Taigi mūsų inžinieriai sukūrė keletą skirtingų tipų elektroninių sveikinimo atvirukų , tokių kaip gimtadienio sveikinimo atvirukai , Kalėdų atvirukai , Valentino dienos atvirukai ir kt. Mes sumaišome įvairius paviršiaus apdirbimus ir populiarių naujų technologijų, tokių kaip lazerio pjovimo ir garso modulio derinys Ir pagaminkite populiariosios muzikos atvirukai, ypač lazeriu išpjautos 3d ledinės sveikinimo atvirukai su muzika, žr. Šį paveikslėlį:

Kai atidarote kortelę ir paspauskite mygtuką, jūs nustebsite. Tuo pačiu metu muzika groja ir lemputė mirksi su muzika. Paspaudus mygtuką dar kartą, lemputė išjungta ir muzika sustoja.

Taigi, mes pasirodysime Frankfurto "PaperWorld" mugėje vasario mėn., Vokietijoje. Klientai jiems labai patiko ir gavo nuoseklias palankias pastabas.

Jei norite užsisakyti ar pritaikyti savo dizainą, susisiekite su mumis laisvai. Net jei pateikiate mums idėją, mes galime jį sukurti už jus. Sveiki OEM arba ODM!