Populiarėja lazerinė supjaustyti pop-up 3d paskatino atvirukas su muzika

- Apr 15, 2017-

Populiarėja lazerinė supjaustyti pop-up 3d paskatino atvirukas su muzika

Pagal dabartinę rinkąsveikinimo atvirukas, mes nustatėme, kadlazeriu pjauti pop-up popieriaus amatųlabiau ir labiau populiarėja. Taip mūsų inžinieriai sukūrė keletą skirtingo tipoelektroniniai atvirukai, pvz.,gimtadienio atvirukai,Kalėdų atvirukai,Valentino dienos atvirukaiir pan. Mes maišyti visų rūšių paviršių apdailos ir populiarus naujas technologijas, pvz., lazeriu Skintos derinys irgarso modulis, ir padaryti populiariosios muzikos atvirukai, ypač lazeriu pjauti pop-up 3d paskatino atvirukas su muzika, žiūrėkite paveikslėlyje:

Atidarę kortelę ir paspauskite mygtuką, jums siurprizas. Be to, muzikos žaisti ir led šviesos blyksnio muzika. Kai paspauskite mygtuką dar kartą, led šviesos yra išjungti ir muzikos stotelė.

Taigi mes rodomi iki PaperWorld prekybos mugės Frankurt šią Vas, Vokietija. Klientams patiko juos labai daug ir gavo veiklos koordinavimą ir bendradarbiavimąpalankioskomentarai.

Jei jūs norite užsakymą arba Pasirinktinis savo dizainą, susisiekite su mumis laisvai. Net jei mums idėją, galime suprojektuoti tai už jus. Sveiki OEM ir ODM!