Siųsti sveikinimo atviruką

- Jun 17, 2017-

Siųsti sveikinimo atviruką

Pirma, neprašykite sveikinimo atviruko iki paskutinės minutės

Pirkite atviruką anksti, kad turite pakankamai laiko rašyti, išsiųskite sveikinimo atviruką, kitaip jūsų gavėjai negalės laiku gauti jūsų atvirukų.

Taigi, neprašykite sveikinimo atviruko iki paskutinės minutės. Jūs nenorite, kad Kalėdų metu būtų galima siųsti tik Naujametines sveikinimo atvirukus, kai tik rastos Naujųjų Metų diena gali išsiųsti pavasario šventės atviruką, kai Pavasario šventė gali siųsti tik motinos dienos sveikinimo atviruką.

 

Antra, pasirinkite geros kokybės sveikinimo atviruką, tai geriau, jei festivalio antspaudai.

Kai nusipirkote sveikinimo atviruką, nenorite pasirinkti pigiausios, blogiausios senosios mados sveikinimo atviruko - intuityviai pasirinkta sveikinimo atvirkščiai atkreipia dėmesį į klientus ir kolegas, todėl būtinai pasirenkate gerą kokybę.

Jei norite, kad pasveikintoje kortelėje būtų daugiau šventinės atmosferos, taip pat galite eiti į pašto skyrių, kad įsigytumėte specialių spaudinių.

 

Trečia, būkite atsargūs, kad nekenktumėte gavėjui

Atkreipkite dėmesį į kitų žmonių religinius įsitikinimus ir kultūrinius įpročius. Pasirinkdami vizitines korteles, pabandykite pasirinkti tą, kuriam nėra religinių tendencijų, minkšta informacija. Be to, formuluotėje taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, pavyzdžiui, jei gavėjas neturi Kalėdų, "Merry Christmas" turėtų būti dviprasmiškas, bet parašytas kaip "linksmų švenčių".

 

Ketvirta, atspausdinta ant sveikinimo atviruko savo vardą ir pavardę, bet surašyta vokuose

Jei užsakysi atviruką anksti, galėsite rasti įmones, siūlančias sveikinimo atvirukų pritaikymo paslaugas, kad jūsų sveikinimo atvirukas atspausdintų savo vardą ir pavardę, o jūsų sveikinimo atvirukas atrodytų profesionaliau.

Tačiau norint, kad jūsų sveikinimo atvirukas nebūtų "masinė gamyba", geriau rašysite voką rankraščiu. Jei nesate tuščias, leisk savo sekretoriui, draugui ar šeimos nariui padėti.

Renkant gavėjo vardą ant voko, naudokite asmeninį pavadinimą, pvz., "P.", "Ponia", "daktaras". Įsitikinkite, kad pašto adresas yra tikslus.

 

Penkta, rašydamas palaiminimo žodžių jausmą

Net jei vidiniame puslapyje turite savo vardą ir įmonės pavadinimą, vis tiek turite rašyti keletą žodžių. Dėkojame už puikius verslo santykius, išsiųskite nuoširdų šventinį palaiminimą arba pasakykite vieni kitiems, kad juokingas anekdotas yra gera idėja. Jei pasveikinimo kortelėje nėra palaiminimo, jūsų elgesys atrodys tik įprasta, tačiau jis bus priešingos jūsų pradiniam ketinimui.