Siųsti sveikinimo atviruką

- Jul 19, 2017-

Pirma, neprašykite sveikinimo atviruko iki paskutinės minutės

Pirkite atviruką anksti, kad turite pakankamai laiko rašyti, išsiųskite sveikinimo atviruką, kitaip jūsų gavėjai negalės laiku gauti jūsų atvirukų.

Taigi, neprašykite sveikinimo atviruko iki paskutinės minutės. Jūs nenorite, kad Kalėdų metu būtų galima siųsti tik Naujametines pasveikinimo atviruką, kai pamatysite Naujųjų Metų dieną, galėsite siųsti Pavasario šventės atviruką, kai Pavasario šventė galės siųsti tik motinos dienos atviruką.

 

Antra, pasirinkti geros kokybės sveikinimo atviruką, tai geriau, jei festivalio antspaudai.

Kai nusipirkote sveikinimo atviruką, nenorite pasirinkti pigiausios, blogiausios senosios mados sveikinimo atviruko - intuityviai pasirinkta sveikinimo kortelė atspindi jūsų dėmesį klientams ir kolegoms, todėl būtinai pasirinkite gerą kokybę.

Jei norite, kad pasveikintoje kortelėje būtų daugiau šventinės atmosferos, taip pat galite eiti į paštą nusipirkti specialių spaudos ženklų.

 

Trečia, būkite atsargūs, kad nepakenktumėte gavėjui

Atkreipkite dėmesį į kitų žmonių religinius įsitikinimus ir kultūrinius įpročius. Atrenkant vizitines korteles, pabandykite pasirinkti tą, kuris neturi religinių tendencijų, minkšta informacija. Be to, formuluotėje taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, pavyzdžiui, jei gavėjas neturi Kalėdų, "Merry Christmas" turėtų būti dviprasmiškas, bet parašytas kaip "linksmų švenčių".

 

Ketvirta, atspausdinta ant sveikinimo atviruko savo vardą ir pavardę, bet surašyta vokuose

Jei užsakysi atviruką anksti, galėsite rasti įmones, siūlančias sveikinimo atvirukų pritaikymo paslaugas, kad jie atspausdintų savo vardą ir pavadinimą į sveikinimo atviruką ir padarytų jūsų sveikinimo atviruką profesionalesnę.

Tačiau norint, kad jūsų sveikinimo atvirukas nebūtų "masinės gamybos", geriau parašyti voką rankraščiu. Jei nesate tuščias, leisk savo sekretoriui, draugui ar šeimos nariui padėti.

Rašydami gavėjo vardą ant voko, naudokite asmeninę pavadinimą, pvz., "P.", "Ponia", "daktaras". Įsitikinkite, kad pašto adresas yra tikslus.

 

Penkta, rašydamas palaiminimo žodžių jausmą

Net jei vidiniame puslapyje turite savo vardą ir įmonės pavadinimą, vis tiek turite rašyti keletą žodžių. Dėkojame už puikius verslo santykius, siųskite nuoširdų šventinį palaiminimą arba pasakykite vieni kitiems, kad juokingas anekdotas yra gera idėja. Jei pasveikinimo kortelėje nėra palaiminimo, jūsų elgesys atrodys tik įprasta, tačiau jis bus priešingas pradiniam ketinimui.

Jei turite naują adresą ir kontaktinę informaciją, atminkite, kad voką įdėkite savo naujausią vizitinę kortelę.