Paprastos ir išradingos idėjos padėkos dienai

- Oct 07, 2019-

Paprastos ir išradingos idėjos

Prieš pradėdami, pagalvokite apie asmenį ar žmones, kuriems rašote. Ar jus myli gamta? Ar jie poezijos mėgėjai? O gal juos lengvai iki ašarų pritraukia naminis atvirukas? Norėsite pritaikyti savo padėką asmeniui, darydami viską, kad jis išties paliestų jo širdį.


Perskaitydami šį galimybių sąrašą, nepamirškite, ką rašote. Atminkite, kad bandote įtikti kitam, o ne sau! Jūs, žinoma, visada galite maišyti ir derinti idėjas.


Tradicinių padėkos „padėkos“ atvirukų su keliais paprastais žodžiais, tokiais kaip „ačiū už tai, kad esi“ ar „ačiū už viską, ką darai“, gali užtekti žmogaus, kuriam dėkoji.

Klasikiniai eilėraščiai ar žodžiai, perduodantys dėkingumo idėją, gali būti nuostabūs, ypač jei jie turi ypatingą ryšį su eilėraščiu ar daina.

Jei asmuo, su kuriuo rašote, turi mėgstamą autorių, citata gali būti labai prasminga. Taip pat galbūt norėsite pacituoti iš mylimų šaltinių, tokių kaip Biblija ar Šekspyras.

Anekdotai ir juokingi eilėraščiai gali būti idealūs tiems, kuriems rūpi, bet kurie nėra ypač sentimentalūs.

Dėlionės ir anekdotai yra puikus būdas pasakyti „ačiū“ tam, su kuriuo dalijatės meilės žaidimais. Jie taip pat gali būti puikus būdas susisiekti su vaiku (ar net vyresniu suaugusiuoju).

Trumpos istorijos (originalios arba iš puikių rašytojų) dažnai gali išreikšti mintis ir jausmus tokiu būdu, kokio niekada negalėjo pasiekti kortelė.

Sąrašai kartais yra puikus būdas parodyti kitam asmeniui, kad jis tave palietė įvairiais būdais. Galite būti protingi naudodami sąrašus, naudodami pirmąsias jų vardo raides, kad pradėtumėte kiekvieną sąrašo eilutę. Jūs netgi galite paversti sąrašą eilėraščiu! (su rimais ar be jų).