Keletas idėjų dalyvauti 2019 m. Šventiniame penktadienį

- Oct 17, 2019-

Pakeiskite savo „Facebook“ ir „Twitter“ viršelius ir atsiųskite el. Paštu atvaizdus į šventinius penktadienio vaizdus, kurie bus svarbiausi dienos metu - visa tai pateikiama žemiau pateiktame priemonių rinkinyje. Ir „Instagram“ galite paskelbti daug gražių nuotraukų.


Paaukokite keletą (senų ar naujų) kalėdinių atvirukų dėl geros priežasties: susisiekite su savo vietos mokykla, žaidimų centru, pagyvenusių žmonių namais, labdara, pagyvenusių žmonių ar vaikų ligoninės palata, bendruomenės centru ar bažnyčios grupe. Padovanokite jiems gražią dėžę nemokamų kalėdinių atvirukų, informaciją apie šventinį penktadienį ir plakatą (žr. Priemonių rinkinį žemiau), kuris padėtų jiems organizuoti kalėdinių atvirukų siuntimo renginį dieną.


Organizuokite šventinį penktadienio renginį darbe. Pakvieskite savo darbuotojus valandą ar dvi kartu parašyti savo kalėdinius atvirukus, aprūpinkite korteles ir pašto išlaidas bei išsiųskite jas visą dieną.


Fotografuoti! Nusiųskite juos man adresu gca@max-publishing.co.uk, paskelbkite „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“ ir nepamirškite naudoti žymos #sendacarddeliverasmile ir pažymėkite mus @GCAUK


O svarbiausia - tiesiog siųskite daug kalėdinių atvirukų!