Perfect Envelope svarba

- Jun 13, 2017-

Perfect Envelope svarba

Manome, kad aukštos kokybės popieriaus kortelės siuntimas vis dar buvo puikus būdas parodyti artimą ar draugą, kurį domėjote. Mūsų kortelės visada ateina su tuo pačiu metu voką. Bet mes manome, gražus aukštos kokybės vokai taip pat yra labai svarbus. Kurdami savo namines korteles, kodėl ne išeikite ir papuoškite savo voką?

Kai gamina namines korteles, dauguma klientų pamiršta apie vokus. Jei praleidžiame tiek daug laiko gražios rankų darbo kortelės sukūrimui, kodėl jūs nepadarėte, kad vokas atrodytų gražiai? Galų gale, prieš atidarius kortelę, vokelis yra pirmas dalykas, kurį žmonės matys. Naudokite tą pačią kūrybiškumą, kad puoštumėte savo voką, kurį naudojote kurdami namines korteles. Pasirinkite bet kokią spalvą, kokia jūsų klientas mėgsta. Dekoruojant vokus su vaizduojamojo rašymo, satino gėlėmis, lipdukais arba juostele ir pan.

Kadangi visada yra tuščias vokas su sveikinimo atviruku . Papuoštas vokas papildys jūsų kortelę unikalumą, kurį klientai tikriausiai retai žiūri. Ne tik tai, bet unikaliai dekoruotas vokas atvers klientus, kad jį atidarytų ir pamatytų, kas yra viduje.