Didžiausi sveikinimo atvirukų mažmenininkai JAV

- Oct 15, 2019-

Daugelis vartotojų mano, kad dėl technologijos pažangos ir priklausomybės nuo socialinės žiniasklaidos bei el. Pašto tokie produktai kaip popieriniai sveikinimo atvirukai tapo nebeaktualūs. Tačiau, nors elektroninės atvirutės taip pat populiarėja, sveikinimo atvirukų pramonė vis dar žydi.

„Hallmark“ kortelės


Vienas iš labiausiai pripažintų atvirukų mažmenininkų yra „Hallmark Cards“. Ši privati įmonė, kurios būstinė yra Kanzasas, Misūris, buvo įkurta 1910 m. Ir yra didžiausia sveikinimo atvirukų gamintoja visoje JAV. „Hallmark“ visame pasaulyje dirba 11 000 visą darbo dieną dirbančių darbuotojų, o kūrybinius darbuotojus sudaro redaktoriai, rašytojai, dizaineriai ir menininkai.


Kartu ši komanda kiekvienais metais sukuria tūkstančius naujų sveikinimo atvirukų ir susijusių produktų, pavyzdžiui, dovanų gaminių. Sveikinimo atvirukų pasirinkime yra įvairių licencijų ir prekių ženklų, tokių kaip „Shoebox“, „Maxine“ ir kt. Pirmoji kompanija, kuri pripažino Valentino dieną, „Hallmark“ yra ir kitų pokyčių lyderė - ji buvo pirmoji sveikinimo atvirukų kompanija, kuri savo pasirinkimą papildė tos pačios lyties asmenų vedybų kortelėmis (2008 m.).