Sveikinimo atvirukų statusas Kinijoje

- May 16, 2017-


Kinijoje popieriaus sveikinimo kortelių pramonė ketina sustoti, o tai ne tik rodo, kad pardavimų apimtis sveikinimų kortelėms ir toliau mažėja, o popierinės atvirukų kortelės taip pat mažėja.

Ankstesni popieriniai sveikinimo atvirukai palaipsniui buvo pakeistos greičiau palaiminimo būdais. Kadangi popierinėms sveikinimo atvirukams gaminti reikia popieriaus ir kitų medžiagų, tai taip pat vadinama "nekenksmingu aplinkai".

Kinijoje sveikinimo atvirukai pradėjo klestėti iš Kinijos Respublikos, kai aukštesnioji klasė naudoja atviruką kaip aukščiausios klasės dovanų elementą. Sveikinimo atvirukas buvo parengtas rengiant popierių.

Kortelėje yra paveikslėlis "Idol" žvaigždutė viršutiniame kairiajame kampe, kortelė turi plastikinį plėvelę abiejose pusėse, kad būtų išvengta pertraukos.

Nors popierinę kortelę palaipsniui pakeičia kai kurie, pavyzdžiui, el. Paštas, teksto žinutės, kompiuteriai ir kiti palaiminimo būdai, tačiau ji taip pat yra naujoviškas, labai kūrybingas ir asmeniškai pritaikytas atvirukų atvaizdavimas, jis taip pat suteikia naują gyvybingumą Popierinė sveikinimo atvirukas.

Kai kurie žmonės taip pat mėgsta rinkti sveikinimo atviruką. Mes turime pagrindo manyti, kad sveikinimo atvirukai nebus istorija, kartu su visuomenės raida nauja išvaizda parodyti žmonėms.