„Angel POP Up“ kortelių sparnas

- Jul 08, 2019-

„Angel POP Up“ kortelių sparnas

 

Nustebinkite mylimą motiną nuostabia 3D pop-up kortele.

Angelo sparnas iškyšulys turi gilų mėlyną dangtelį su lazeriu. Vaizdai primena gerus prisiminimus su mama. Atidarykite kortelę ir pamatysite, kad jaunoji motina bučiuoja vaiką.

 

Angelo sparno įkvėpimas:

Motina yra gražiausia ir švelniausia angelas, kuris suteikia mums kruopščią priežiūrą, mokydamas, kaip kalbėti ir vaikščioti su didžiausią kantrybę ir pasakoti patraukliausias istorijas. Tai pilna šilumos, ramybės ir laimės.

 

Akimirką, kai skulptūra pasirodo, pakanka sužadinti. Mūsų amatininkai kruopščiai suprojektavo sluoksnius ir sluoksnius, kad skulptūros atrodytų taip ryškios. Tikimės, kad su šia paprasta kortele ir savo mylinčiais pranešimais jūs puikiai nustebinsite visus gavėjus.

 

Angelo sparno proga:

Kortelė geriausiai tinka švęsti Motinos dieną. Pateikite šią rankų darbo pop-up kortelę savo mylimajai žmonai ar motinai ir pasakykite jiems, kiek jums rūpi ir vertinate. Be to, mes galime padaryti šią 3D pop-up kortelę kaip idealią dovaną, pagrįstą įvairiomis progomis, pavyzdžiui, gimtadieniu, vestuvių diena ir pan.

 

„Winpsheng“ - kaip profesionalus „pop-up“ kortelių gamintojas ir didmenininkas - teikia individualią paslaugą, kur galite sukurti savo individualius dizainus.

 

 

Medžiaga: 240 g ~ 300 g popieriaus

Dydis: 166x116mm, 5x7 colių ir tt, taip pat priimti OEM

Spalvos: 1-4 spalvų mišinys arba OEM

Paketas: 1vnt / polibagas + spalvingas vokas (pritaikytas)

image