Kokia yra rankų darbo 3D pop-up sveikinimo atvirukų vertė?

- Oct 31, 2019-

Kokia yra rankų darbo 3D pop-up sveikinimo atvirukų vertė?


Tiems, kurie labai rūpinasi augančiomis kortelėmis, turėjau keletą prisiminimų apie juos. Sveikinimo atvirukai nėra populiarūs mano šalyje.


Mes gyvename skaitmeninį gyvenimą ir visada esame apsupti aukštųjų technologijų įrangos. Kitaip tariant, mes esame beveik prisijungę visą parą ir visą parą, ir tai verčia mus riboti tiesioginius ryšius su savo artimaisiais. Taigi rankų darbo pop-up kortelių naudojimas yra puikus būdas mums nusiųsti jausmus. Tai ne tik kirpimas ar rankdarbiai, bet ir tikrosios gamintojo sielos parodymas. Tiesiog norėčiau priminti, kad iš širdies sukurta dovana visada palies širdį.


Be to, rankų darbo kortelės yra unikalios. Vaizdas yra dovanos, kuri yra savotiška, gavėja. Kiekviena rankų darbo dovana yra savotiška, nes nė viena žmogaus rankomis padaryta kūryba niekada nebus tokia pati kaip kita. Tai reiškia, kad kiekvienas jo elemento elementas savaip skiriasi. Daugelis žmonių gali pamanyti, kad jūs tikrai nenorėjote išleisti nė vieno dolerio už mažą detalę, tačiau amatas reikalauja daug daugiau laiko, atsidavimo ir pastangų, nei ką nors pirkti parduotuvėse.