Kas yra guminis štampavimas?

- Nov 19, 2019-

Gumos štampavimas yra gana paprastas paveikslėlio perdavimo ir pakartojimo procesas. Naudojant įvairius rašalus ir kitas laikmenas, paveiksliukas ant antspaudo gali būti perkeltas į didžiulį objektų diapazoną, paverčiant įprastą daiktu kažkuo ypatingu. Guminius antspaudus galima įsigyti iš daugybės parduotuvių, įskaitant specializuotas gumos štampavimo parduotuves, ir iš internetinių mažmenininkų, kur yra daug galimybių ištirti (palyginti kainas).


Pagrindinio guminio štampavimo paprastumas paneigia daugybę fantastiškų būdų, kuriais jis gali būti naudojamas. Daugelis štampuotojų naudoja savo štampavimo įgūdžius darydami sveikinimo atvirukus ir vykdydami kitus popierinių amatų projektus. Naudodamiesi skirtingais dažais ir dažais, pastebėsite, kad audiniai, stiklas, mediena ir daugybė kitų medžiagų bei daiktų gali būti antspauduoti.


Guminių antspaudų menininkai nuolatos tyrinėja ir kuria naujus šių nuostabiai universalių antspaudų panaudojimo būdus, kurdami nuostabius ir unikalius projektus, naudodamiesi keliais paprastais būdais.

image