Šviesos daviklis įrašoma muzikos mikroschema

Šviesos daviklis įrašoma muzikos mikroschema

Šviesos jutiklio garso modulis dėžutėje. Geras kokybės paketas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Šviesos jutiklis įrašomas muzikos lustas


Sound Module.jpg


Patarimai

Šviesos jutiklio garso moduliams jie plačiai naudojami muzikos dėžėse. Labai lengva suprasti, kai dėžutė uždaryta, jos viduje yra tamsi. Kai atidarysite šį langelį, šviesa įsijungs ir jungiklis bus įjungtas. Tuomet gros muzika ar garsas.

Dėl atviruko, šviesos daviklio garso modulis yra nenaudingas. Kadangi saulės šviesa visada gali užsidegti kortelę.Packing & Shipping of Sound Module 1.jpg
Company.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


DUK

1. Kaip sukurti garso modulį?

Mes ieškome duomenų bazėje, kad atitiktumėte tai, kokį garsą ieškote, kai pateikėte mums savo idėją, nes turime standartinį balso ir melodiją. Jei jūsų garsas nėra standartas. Tada klientui tai reikia.


2. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


3. Ką apie pristatymo laiką?

Skirtingiems produktams ir kiekiams reikia skirtingų procedūrų ir skirtingo laiko. Galime pažadėti stengtis kuo greičiau užbaigti savo užsakymus. Paprastai produkcijos užpildymui tenka apie 15-45 dienų. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai.
Tyrimo