Įrašoma lustine geležine ir plastikine garsiakalbiu

1. Mes turime BSCI, FSC, GSV, ISO sertifikatą. 2. OEM Priimta: galime pagaminti bet kokį jūsų dizainą. 3.Gavusi paslauga: mes vertiname klientus kaip draugus.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašoma lustine geležine ir plastikine garsiakalbiu

sound module.jpg


Patarimai

Mes turime daug būdų, kaip sugrupuoti įrašomą lustą. Matydamas jo medžiagą, plastikinę garsiakalbio lustą ir geležinį garsiakalbį, yra dvi lustai. Kiekvienas lustas turi savo privalumų.

Plastikinė lustinė yra lengva ir pigesnė, dėl savo svorio ji sutaupys laivybos kainą.

Geležies lusto kaina yra didesnė tiek medžiagų, tiek pristatymo kaina. Bet jo tono kokybė yra daug geresnė už plastikinę lustą.

Taigi, kai klientai nereikalauja tobulos tonos kokybės, rekomenduojame naudoti plastikinį garsiakalbio lustą.

Jei neturite aiškios idėjos, praneškite mums ir mes pasirinksime geriausią jums būdą.


Packing & Shipping of Sound Module 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg

Shenzhen Winpsheng Craft Company Limited "yra įsikūrusi Shenzhen, Guangdong provincijoje, Kinijoje. Mes specializuojamės visų rūšių atvirukai, su elektronine ar be jos, pvz., Pop-up kortelė, 3d lazerinė kortelė, muzikos kortelė.

Su naujausia pažangiąja apdirbimo mašina, įsitikinkite, kad gaminiai, kuriuos mes gaminame aukšto lygio, taip pat tiekiame pasirinkimo variantus klientams


Sertifikatai
certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Dėl tų pačių produktų, kodėl jūsų kaina yra didesnė už kitą tiekėją šioje rinkoje?

Skirtingi gaminiai turi skirtingą kainą, nors tas pats produktas, kuris naudoja skirtingą popierių ir apdailos produkciją, turės skirtingą kainą, nes tiekėjai žada pateikti klientams geriausią išankstinį pardavimą ir garantinį aptarnavimą!


2. Ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

Žinoma! Įprasta gamybinė pažanga yra tai, kad atliksime pasirengimo gamybai pavyzdį, kad atliktume kokybės įvertinimą. Masinė gamyba bus pradėta, kai mes patvirtinsime šį pavyzdį.


3. Kokio tipo popieriaus galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


4. Ar galite padaryti OEM užsakymą?

Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėjo padėti parengti galutinius produktus.
Tyrimo