Du spaudžiami mygtukai įrašomi garso lustu

Du spaudžiami mygtukai įrašomi garso lustu

1. Palanki kaina ir geros kokybės produktas. 2. Išplėstinės mašinos ir kvalifikuoti darbuotojai bei pirmos klasės medžiagos. 3. Įvairūs dydžiai ir formos klientų pasirinkimui
Pokalbis dabar

Informacija apie

Du spaudžiami mygtukai įrašomi garso lustu

sound module.jpg


1 (48).jpg


Patarimai

Skirtumas tarp vieno mygtuko ir dviejų mygtukų lusto yra tai, kaip jie groja jūsų garsą. Paspauskite vieną mygtuką ir kalbėkite mikrofonu, kad įrašytumėte balsą, ši funkcija yra ta pati. Norėdami dviejų mygtukų lustų, paspauskite kitą mygtuką, galite išgirsti savo violetę. Mes jį vadiname vienu (mygtuko) įrašais ir vieną (mygtuką) vaidina.


Packing & Shipping of Sound Module 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg

Winpsheng myli ir gyvena savo apibrėžimą žodžio TEAM: kartu kiekvienas pasiekia daugiau ir yra labai gerbiamo patento savininkas ir ODM / OEM gamyba su ISO 9001 sertifikatas iš TUV Vokietija.

Mes turime pažangias mašinas (spausdinimo mašina, karšto folijos aparatas, lazerinių kortelių mašina) ir technologijas (daugiausia dėmesio skiriant atvirukai su daugiau nei 12 metų), eksportuojami produktai visame pasaulyje, ypač į Europą, Japoniją, JAV.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kada galiu gauti užklausą dėl citatos?

Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


2.Pavyzdžių mokestis:
1) .60-280usd už pavyzdžius, jis grąžinamas, jei užsakymo vieta yra daugiau nei 2000 vienetų vienos kartos.
2). Baltos atrankos kaina yra grąžinama patvirtinus užsakymą.


3. Kiek užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


4. Ar galime pakeisti baterijas?
Taip, galite atidaryti akumuliatoriaus dėklą ir pakeisti baterijas. Jei to negalite rasti, galime atsiųsti vaizdo įrašą, kad galėtume jus pakviesti. Jei jums nereikės keisti baterijų, mes taip pat galime patalpinti baterijas elementų viduje.Tyrimo