Pigiai muzikos lustas su dviem baterijomis

1. modulis su dviem baterijomis 2. daugiau nei 13 metų patirtį gamintojas. 3. pilnai įrengtas su pažangių mašinų ir patyrę darbuotojai
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pigiai muzikos lustas su dviem baterijomis

Sound Module.jpg


Patarimai

Kai kurie laiko klientai bus paprašyti mus, "kodėl jūsų muzikinis atvirukas yra daug brangesni nei kiti?" Didelis skirtumas yra nuo garso modulis. Nes taip paslepiamos kortelės, daugelis klientų bus ignoruoti, kad. Ši muzika lustas yra viena iš pigiausių garso modulis. Plastikinė garsiakalbio, ne paspauskite mygtuką ir dvi baterijos. Eksploatavimo laikotarpis bus ilgas ir tonas kokybė nėra tokia gera. Jei muzikinis atvirukas nereikalauja labai geros kokybės, mes galime pasirinkti šios rūšies modulis jums.


Packing & Shipping of Sound Module 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip jūsų bendrovė veikia kokybės kontrolės?

Kokybės priklauso kaina, mes turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tos pačios kokybės, nes mes reikia patenkinti skirtingus užsakovų reikalavimus, kai klientams reikia aukštos kokybės, kai kuriems klientams reikia žema kaina, tai pagal Jūsų poreikiams!


2. kaip gauti pasiūlymą?
Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ką skubiai, galime citata Jums per 2 valandas, atsižvelgiant į visus duomenis jūs pateikiate.


3. kaip gaminti garso modulis?

Mes ieškome mūsų duomenų bazė atitiktų kokia garso jums ieškoti, kai jums davė mums savo mintis, nes mes turime standartinę balsu ir melodiją. Jei jūsų garso nėra standartinės. Tada ji reikia klientų užsakymus.


4. ką daryti po IC lustu?

Mūsų gamykla bus maketo PCB lenta ir klijavimas IC lustą į laivą ir po to, kai darbuotojas bus visų sudedamųjų dalių, laive PCB litavimo ir bandymo funkcija pagal užsakovo pageidavimą. Tada, pakavimo modulis ir užsisakyti iš laivo į laivą.Tyrimo