Atviruko garso modulis

Atviruko garso modulis

Garsinio modulio sveikinimo atmintis, trumpas laiko praleidimas (10 dienų 500 vnt.). Gerai saugoma transportavimo metu.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Sveikinimo atviruko garso modulis

Sound Module.jpg


Intro

Šie garso moduliai skirti sveikinimo atvirukui, kai atidarote kortelę, popierius traukia izoliacinę juostelę. Tuomet abiejuose metalo elementuose susisieksime, tai yra muzikos lusto arba muzikos kortelės funkcija.

Pervežimo metu mes pakeisime vieną garso modulį į burbulo maišelį. Tai sumažins trintį. Paprastai vidiniame lauke yra 250 garso modulių. Nereikia nerimauti dėl gabenimo. Mes turime daug praktikos.


Packing & Shipping of Sound Module 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg


DUK

1. Ką apie pristatymo laiką?

Skirtingiems produktams ir kiekiams reikia skirtingų procedūrų ir skirtingo laiko. Galime pažadėti stengtis kuo greičiau užbaigti savo užsakymus. Paprastai produkcijos užpildymui tenka apie 15-45 dienų. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai.


2. Ar išsaugosite savo formą ateities užsakymams?

Taip. Kai mes sukursime jūsų pelėsių, galite naudoti jį tiek kartų, kiek norite, kad ateityje užsakymų nemokamai. Tol, kol išlaikysite tą patį dizainą, nebus naujų formavimo mokesčių.


3. Kaip sukurti garso modulį?

Mes ieškome duomenų bazėje, kad atitiktumėte tai, kokį garsą ieškote, kai pateikėte mums savo idėją, nes turime standartinį balso ir melodiją. Jei jūsų garsas nėra standartas. Tada klientui tai reikia.


Tyrimo