Muzikos garso modulis popieriaus dėžutėje

1. Muzikos garso dėžutė 2. Išplėstinė gamybinė įranga, brandžios technologijos. 3. Didžioji vertė ekonomiškai efektyvi.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Muzikos garso modulis popieriaus dėžutėje

Sound Module.jpg

Music sound module for box.jpg

40.jpg


Patarimai

Kai atidarote savo popierinį dėžutę, muzika groja ir muzika sustoja, kai uždaryta. Šis garso modulis gali pasiekti šią funkciją, jo jungiklis nėra mygtukas paspaudus, jis yra jautresnis, tada mygtukas. Kai dėžutė uždaryta, dangtelis nuspaus jungiklį, atidarius jį, slėgis bus išjungtas, todėl jis suaktyvins jungiklį, tada jūs išgirsite muziką.

Mes padarėme daug šio popieriaus dėžutės, manau, kad galime jus patenkinti.


Packing & Shipping of Sound Module 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip manote apie savo aptarnavimą po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.


2. Kaip aš galiu pateikti užsakymą?

Galite susisiekti su bet kuria mūsų pardavimais pagal užsakymą. Pateikite savo reikalavimus kaip galima aiškiau. Taigi pirmą kartą galime išsiųsti pasiūlymą. Jei norite kurti ar tolesnę diskusiją, geriau kreiptis į mus su "Alibaba", "Skype", "Email", "WhatsAPP" ar kitų tiesioginių būdų prekybos vadovu, jei kiltų kokių nors vėlavimų.


3. Ar galiu pasišalinti laivą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.


4. Kaip sukurti garso modulį?

Mes ieškome duomenų bazėje, kad atitiktumėte tai, kokį garsą ieškote, kai pateikėte mums savo idėją, nes turime standartinį balso ir melodiją. Jei jūsų garsas nėra standartas. Tada klientui tai reikia.Tyrimo