Kreditinės kortelės / VIP kortelės garso modulis

Kreditinės kortelės / VIP kortelės garso modulis

1. Unikalus funkcijos garso modulis 2. Galbūt realizuoti skirtingas funkcijas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kreditinės kortelės / VIP kortelės garso modulis

Sound Module.jpg


Patarimai

Kai įvesite savo kreditinės kortelės / VIP kortelę, mašina gros muziką ir kalbėsiu keletą žodžių, kurie pasveikins jus. Manau, kad būsite nustebinti. Tai gali padaryti garso modulis, įprasta funkcija yra ištraukti juostą, muzika groja. Bet jei mes perrašysime programas, funkcija bus pakeista, įterpkite juostą ir muzikos grojimus. Taigi kredito kortelė arba VIP kortelė bus juostelė. Bet kokios kitos funkcijos, tiesiog pasakykite mums ir mes padėsime joms realizuoti.


Packing & Shipping of Sound Module 1.jpg


Company Profile.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kiek dienų yra mėginių ir birių produktų gamybos laikas?

1. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums pavyzdžių, paprastai per 1-3 darbo dienas juos sutvarkysime naudojant skaitmeninį pavyzdį arba manekeną, produkcijos pavyzdys yra priimtinas.

2. Bazinės produkcijos vykdymo laikas pagal jūsų užsakymų kiekį, paviršiaus apdaila. Paprastai 8-12 darbo dienų yra pakankamai.


2. Kokia OTP reikšmė?

OTP, tai reiškia, kad yra vienkartinis programavimo IC mikroschemas, tai yra progrm IC mikroschema, kurią kiekviena sudegina kompiuterio fabrikas. Taip yra mažesnio užsakymo kiekio užklausa, tačiau IC mikroschemos kaina yra didesnė.


3. Kaip kontroliuojate produkto kokybę? Ar jūsų produktai yra ekologiški? Ar galėtumėte pateikti ROHS ataskaitą?

Mes griežtai kontroliuojame kiekvieną gamybos detalę, o kiekvieną gaminį patikrina mūsų QC komanda prieš pristatymą. Mūsų produktai yra aplinkosaugos aspektai, todėl mes galime pateikti ROHS ataskaitąTyrimo