2020 m. GCA pažymėjo „Expo“ klausia jūsų dalyvavimo

- Jun 15, 2019-

Remiantis parodos dalyvių atsiliepimais, kuriuos gavome Brooklyne, „Noted 2020“ vadovybė nusprendė iki 2019 m. Rugpjūčio 15 d. Iki 2019 m. Rugpjūčio 15 d. bus atidaryta naujoms įmonėms. Įrenginyje nebus daug daugiau vietos eksponatams, nei mes turėjome Bruklinu, o erdvė bus ribota.

Jūsų patogumui čia pridedama oficialios paraiškos užrakinti kopiją 2019 m. Nepamirškite, kad grįžtumėte jį kartu su 25% indėliu ne vėliau kaip iki rugpjūčio 15 d.

Tiems, kurie jau pateikė savo paraiškas ir indėlius iki 2020 m. Tikiuosi dirbti su jumis dėl kosmoso užduočių, kai bus parengtas mūsų darbo planas.

Galiausiai, tikiuosi, kad jūs visi turėjote galimybę apmąstyti šį įvykį ir pateikti savo atsiliepimus tiesiogiai darbuotojams / vadovams arba per parodos dalyvį. Mes vertiname jūsų nuomones ir pasiūlymus, kai stengiamės pagerinti šių metų sėkmę, o „2020 m.

Kaip visada, prašome susisiekti su manimi, jei turite kokių nors papildomų klausimų ar rūpesčių. Tikiuosi išgirsti iš tavęs!

Šilti linkėjimai,

Juana Anderson

Kaip pažymėta: Sveikinimo kortelės ekspozicija artėja, mes jus informuosime apie papildomus išteklius, kurie padės pradėti savo pasirodymą. Būkite tikri, kad ieškosite savo el. Laiškų kaip atnaujintos informacijos ir skelbimų šaltinio.