3D Happy Birthday Pop Up kortelė

- Apr 14, 2017-

Visi mes laukiame atminimo gimtadienio. Jūs galite išsiųsti gimtadienio tortą 3D lazerio pjovimo kortą   Su savo mylimuoju, draugais ir šeima ir tt, perduoda ir išreiškia savo jausmus.


Kai atidarote kortelę, gimtadienio pyragas pasirodys iš išorės, suteiksiantis skaitytojui staigmeną. Spalvingi žiedlapiai puošia tortą, parodo mums aktyvius ir ryškius vaizdus ir negali padėti ją išgirsti. Kortelės dangtelis pateikia mums lazerinį modelį ir žodžius, tortą ir gimtadienio tekstą . Kortelė yra stačiakampio formos ir sulankstyta. Dydis yra 15 x 375 pikselių, supakuotas su voku.


Standartinė sveikinimo atvirukai spausdinami ant aukštos kokybės popieriaus. Dangtelis: 220 gm ryškiai raudonos spalvos popierius, vidinis: 150 gsm IK dramblio kaulo popierius, tortas: 150 gsm IK dramblio kaulo popierius, žvakė: 220 gm ryškiai raudonos spalvos popierius, žiedlapis: 250 gm IK ryškus žalias popierius ir 180 gm IK rožinis popierius


Pasirinkę aukščiausios kokybės medžiagą, palietę 3d pop-up gimtadienio atviruką , jūs turite būti šokiruoti dėl jo tekstūros.