Jubiliejiniai atvirukai

- Oct 30, 2019-

Jubiliejiniai atvirukai

Tavo meilė yra nepakartojama. Nesvarbu, ar jūs patiriate savo pirmąjį jubiliejų, ar 50-metį, jubiliejus yra įvykis, kurį verta paminėti. Buvo pakilimų ir nuosmukių, muštynių ir apsigynimų, ir, tikiuosi, daug juoko ir džiaugsmo. Nesvarbu, ar norite švęsti šią ypatingą dieną su naminiu maistu, išsinešimu ar jaukia vakariene, tradicinėmis jubiliejinėmis dovanomis pagal metus ar raudonomis rožėmis, nepamirškite vyrui ar žmonai skirtos saldžios sukakties kortelės. Daugelyje vietų rasite kortelę, kuri puikiai atspindės jūsų santykius, pradedant juokingomis jubiliejinėmis kortelėmis ir baigiant romantiškomis jubiliejinėmis kortelėmis.

Gražiai, prasmingai užfiksuokite savo meilės istoriją. Nudžiuginkite juos pritrenkiančiomis pop-up sukakties kortelių, kurias verta parodyti ištisus metus, detalėmis. Tarpinės sukaktys yra gerai vaizduojamos, įskaitant penktąsias sukakties, 25-mečio ir auksines 50-mečio sukaktis.

Jei jums trūksta idėjų, ką pasakyti savo jubiliejaus kortelėje, galime padėti su šiais startuoliais ar net patarimais, kaip parašyti meilės laišką.

Naršydami pagal tobulą kortelę, taip pat rasite tvirtą jubiliejinių dovanų pasirinkimą, pavyzdžiui, paveikslų rėmus, figūrėles, knygas, jubiliejaus papuošalus ir dar daugiau.