Cardmaking istorija

- Aug 23, 2017-

Cardmaking istorija

Custom siųsti sveikinimo atvirukus galima atsekti į senovėsKinų, kurie keičiamasi laiškus geros valios švęsti Naujųjų metų ir ankstiEgiptiečiai, kurie pateikti savo sveikinimus antpapirusasslenka.

Iš pradžių 15 amžiuje, rankų darbo popieriussveikinimo atvirukaibuvo buvo keičiamasi Europoje. Vokiečiai yra žinoma, kad spausdinoNaujųjų metų sveikinimainuo drzeworyty anksčiau kaip 1400, o rankų darbo popieriaus Valentino buvo mainus įvairiose Europos dalyse pradžios iki jo vidurio 15 amžiuje.

Vis dėlto iš 1850-ųjų, Sveikinimų tapo nuo santykinai brangus, rankų darbo ir Rankiniai pateikti dovaną, yra populiarus ir prieinamas reiškia asmeninio bendravimo, atėjus daugiausia pažangos spausdinimas ir mechanizacijos.

Ši tendencija tęsėsi, naujas tendencijas, pvz., poKalėdiniai atvirukai, iš kurių pirmasis pasirodė publikuoto Londone 1843, kai SirHenry Colesamdomas menininkasJohn Calcott Horsleysukurti šventinį atviruką, kad jis galėtų siųsti savo draugams ir pažįstamiems. Technikos pasiekimus kaip spalvalitografija1930 m. varoma pagamintas atvirukas pramonė į priekį.

music card (1).jpg