Kinijos „Homelife Jordan“ šaltinis tiesiogiai iš daugiau nei 400 pirmaujančių tiekėjų

- Oct 16, 2019-

Kinijos „Homelife Jordan“ šaltinis yra tiesiogiai iš daugiau nei 400 pagrindinių tiekėjų


Kinijos „Homelife Jordan“ bus veiksmingiausia platforma pirmaujančioms Kinijos bendrovėms, siekiančioms vykdyti verslą Jordanijoje. Parodoje pirkėjams garantuojama geriausia kokybė ir gausus tiekėjų pasirinkimas.


Jordanijos parodoje „Kinijos„ Homelife “parodoje bus daugiau nei 400 geriausių Kinijos tiekėjų iš namų produktų kategorijos, o tai suteiks pelningą galimybę importuotojams, prekybininkams ir pirkėjams įsigyti aukštos kokybės produktus tiesiai iš gamintojų konkurencingomis kainomis.


Šių metų parodoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas aštuoniems produktų segmentams: baldams, buitinei technikai, tekstilės gaminiams ir drabužiams, virtuvei ir vonios kambariui, namų apyvokos reikmenims ir dovanoms, taip pat šviestuvams ir lempoms, kuriuose bus pagrindiniai gamintojai ir tiekėjai.


Organizacija - „Meorient International Exhibition Co Ltd“, Šanchajus - pagrindinis Kinijos verslo tarpininkas. Paroda pasitiks lankytojus ne tik iš Jordanijos, bet ir iš kaimyninių šalių.


Kinijos „Homelife“ kasmet rengiama devyniuose pasaulio miestuose - San Paulu, Stambule, Dubajuje, Johanesburge, Mumbajuje, Poznanėje, Kaire, Amane ir Kazachstane.