Sąžininga prekyba pasirodė nauja kryptimi

- May 10, 2017-

      Sąžininga prekyba pasirodė nauja kryptimi

Pirmasis 121-osios kantonų mugės etapas baigėsi 19-oje. Antrasis etapas - dovanų paroda vyks 2017 m . Balandžio 23-27 dienomis .

Kokia yra nauja kortelių pramonės užsienio prekybos tendencija šiais metais? Kokios yra naujos verslo transformacijos ir modernizavimo tendencijos? Kur yra nauja erdvė užsienio prekybos augimui? Žurnalistai į Kinijos ekonomiką "barometras" sakė Kantono mugėje rasti atsakymą.

 

Užsakymai padidėjo, "Canton Fair" užsienio prekyboje "šilta"

Amerikiečių verslininko kortelių verslas turi 20-tą vietą Kantono mugėje, jis atvyko į Kiniją, norėdamas įsigyti atviruką. "Man patinka pirkti produktus iš Kinijos, nes produktų kokybė čia yra garantuota, kaina yra mažesnė nei kitų tiekėjų apie 30%.

Įmonės paprastai mano, kad šio pokyčio priežastis, viena vertus, yra dalis tarptautinės rinkos atsigavimo, kita vertus, kadangi įmonė gaminyje atnaujina pastangas.

 

Naujovės, prekės ženklas, servisas

Naujovėms mūsų gamykla įsteigė Tyrimų ir plėtros komandą, turime pavyzdžių gamintoją, 3d ir grafikos dizainerius, elektroninius inžinierius ir struktūros inžinierius. Mes galime pagaminti popierinius produktus pagal jūsų pageidavimus.  

Dėl prekės ženklo mes sukuriame naują prekės ženklą - "Phoenix" dovanas. Ne tik priimame ODM / OEM, bet ir kuria savo dizainerius iš mūsų dizainerių. Mes sukūrėme lazeriu supjaustytos sveikinimo atvirukus, muzikos atvirukus su daugybe amatų. Taip pat pridedame priedus, tokius kaip įvairios formos dekoratyvinė mediena, veltinys ...

Dėl aptarnavimo, dauguma mūsų personalo yra profesionalūs, kad jūsų užsakymas būtų geras.

 

Tai yra Winpsheng.