Karšto pavasario rekolekcijos iš Winpsheng

- Dec 30, 2019-

Kokį ypatingą būdą pasirinksite atsipalaiduoti žiemą? Mėgavimasis karštais šaltiniais turi būti pats maloniausias dalykas, ypač po savaitės sunkaus darbo.

 

Praėjusį savaitgalį mūsų pardavimo komanda apsilankė karštosiose versmėse Xunliao įlankoje ( 巽寮 巽寮 ), Huizhou mieste, kaip mūsų atlygį už praėjusio mėnesio pardavimo rezultatus. Autobusu tai užtruko apie 2 valandas. Pakeliui žaidėme žodžių žaidimus. Laikas bėga. Net nenutuokėme, kad atvykome į nuomojamą vilą, kuri mums buvo didelis netikėtumas. Vila yra apsupta gėlių ir medžių, gaiviu oru ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Mes visi tai labai mylėjome.

 

Buvo daug karštų šaltinių, kurių temperatūra buvo kitokia. Be to, būtinos tokios sveikatos vonios kaip imbiero, pieno, gėlių vonios. Karštuosius šaltinius sudaro natūralūs vandenys, kylantys iš žemės gelmių, turintys gydomųjų savybių, teigiamai veikiančių nervų ir nervų sistemos sutrikimus. virškinimo sistemos, kraujotaka ir organai. Taip patogu mirkyti savo kūną karštuose šaltiniuose, kad nenorėjome nuo jų atitrūkti. Pajutome, kad visos poros ir organai yra išgydyti. Visi turėjo visišką atsipalaidavimą.

 

Xunliao įlanka ( 巽寮 湾 ) taip pat garsėja įvairiomis jūros gėrybėmis ir jūros vaizdais . Visi mėgavomės kiekvienu maistu ir linksminomės pajūryje.

 

Ši kelionė į karštus šaltinius visiškai atpalaidavo mūsų kūną. Mes buvome energingesni atgal į darbą!


winpsheng team retreat