Kaip pridėti pasisveikinimo kortelę, kad ji taptų unikali

- Mar 18, 2019-

Sveikinimo kortelės jausmai gali pridėti specialų asmeninį prisilietimą prie rankų darbo kortelės. Vis dėlto kartais gali būti sunku surasti tinkamą sveikinimo kortelės nuotaikas! Mes turime vis daugiau pasveikinimo kortelių nuotaikos idėjų kiekvienai progai. Sveikinimo kortelės jausmai taip pat gali tapti įkvėpimo pavyzdžiu sveikinimo kortelių dizainui ir tai gali būti puikus būdas gauti naujų ir skirtingų atvirukų dizaino idėjų.

Yra daug skirtingų būdų, kaip galite įdėti pasveikinimo ir nuotaikos į rankų darbo atviruką. Yra keletas būdų, kuriuos galite naudoti be gumos štampavimo sveikinimo kortelės nuotaikos.

Teisingas žodis ar nuotaikos tikrai gali padėti sukurti šiek tiek ypatingą sveikinimo kortelę. Jei negalite galvoti apie teisingą rašyti, kodėl gi ne bandyti rašyti atminties kortelėje. Pavyzdžiui, jei tai yra senojo draugo gimtadienis, kurio dabar nematote, bendroji atmintis iš jūsų vaikystės galėtų padaryti gražų ir apgalvotą kortelės papildymą. Taip pat, jei suteikiate kortelę kitam, kuriam gerai žinote, ir keistis kortomis su reguliariai, kodėl gi ne tik pridėkite keletą žodžių apie tai, ką šiuo metu darote. Senas posakis „tai minties, kad skaičiuoja“ yra ypač aktualus sveikinimo atvirukams, nesvarbu, kokia proga, ir kai kuriems, kuriems rūpi, gerai pasirenkami žodžiai gali rodyti skirtumą.