Shenzhen Winpsheng amatų Company Ltd. praėjo ISO9001-2000

- Aug 09, 2016-


Shenzhen Winpsheng amatų įmonės jau praėjo ISO9001-2000,


Sertifikavimo ISO9001 šeimos standartai yra tarptautinės organizacijos sąvoką standartizuoti (ISO) 1994 m. pasiūlė nurodo (tarptautinė organizacija standartizacijos kokybės užtikrinimo ir kokybės valdymo techninio komiteto) pagal ISO / Tc176 plėtoti tarptautinius standartus. Įvadą ISO 9001 sertifikavimas yra naudojamas patvirtinti organizacijos turi galimybę pateikti produktą, kuris atitinka klientų ir teisės aktų reikalavimus ir siekia padidinti klientų pasitenkinimą.


ISO 9001 sertifikavimas reikalaujama, kad įmonės visiškai įgyvendinti klientų orientuotas mąstymas, verslo praktika atitinka teisinius reikalavimus, toliau gerinti ir padidėti, priklausomai nuo visapusiškai įgyvendinti tarptautinių standartų kokybės valdymo sistemos, valdymo ir galų gale gauti ISO 9001 sertifikavimas, sumažinti įmonės klientų tyrimas ir apžvalga.

Organizavimo ir įgyvendinimo veiksmus ir ISO 9001 kokybės kontrolės sistemos įgyvendinimas turėtų būti patvirtinti kaip pirminis planas, kai iš žingsnių įgyvendinant:

1. aukščiausios kokybės vertinimą reikėtų valdymo elementu reikalingų įmonės.

2. norėdamos nustatyti idėja, kad standartai ISO 9001 kokybės sistemos sukūrimas yra, kad įmonės galėtų sukurti ir gauti ilgalaikį fondo interesus.

3. iš įmonės priimti atitinkamus atlygį ISO 9001 standartus ir pasiūlyti tinkamų atsakomųjų priemonių įgyvendinimo.

4. diskusijų su viršutinės valdymo programa ir ISO9001 kokybės užtikrinimo sistemos naudojimas pasirinkti atitinkamą režimą (ISO9002 arba 9003) įgyvendinimui.


Tam tikru mastu, ISO9001 sertifikavimo programos failą į pakartojamumas vaidmenį ir procesas ir vaidmens įrašo yra patvirtinti produktų, procesų atitinka reikalavimus, kokybės vadybos sistema buvo veiksmingai. Todėl ir kitas priemones (pvz., kompiuteryje) kaip organizacija priėmė, dokumentas yra tik priemonė pasiekti laukiamų rezultatų. Paskutinę dieną, dokumentacijos rengimas nėra organizuojamas, ji turėtų pridėtinės vertės procesas kuriant ir iso9001 sertifikavimo dokumentų naudojimą, t. y. užtikrinti, kad procesas ir pagerinti efektyvumą ir veiksmingumą.