Šaltinis tiesiogiai iš daugiau nei 1300 pirmaujančių tiekėjų Kinijoje „Homelife Dubai“

- Nov 07, 2019-

Šaltinis Tiesiogiai iš daugiau nei 1300 pirmaujančių tiekėjų Kinijos „Homelife Dubai“


Kinijos „Homelife Dubai“ yra veiksmingiausia platforma pirmaujančioms Kinijos bendrovėms, siekiančioms vykdyti verslą Dubajuje. Parodoje pirkėjams garantuojama geriausia kokybė ir gausus tiekėjų pasirinkimas.


7-asis „China Homelife Dubai“ leidimas pateiks jums daugiau nei 1300 geriausių Kinijos tiekėjų iš namų produktų kategorijos, o tai suteiks pelningą galimybę importuotojams, prekybininkams ir pirkėjams įsigyti aukštos kokybės produktus tiesiai iš gamintojų konkurencingomis kainomis.


Šių metų parodoje didžiausias dėmesys bus skiriamas aštuoniems gaminių segmentams: tekstilės ir drabužių, baldų, buitinės technikos, statybinių medžiagų, namų apyvokos ir dovanų, taip pat apšvietimo, kuriame bus pagrindiniai gamintojai ir tiekėjai.


Organizacija - „Meorient International Exhibition Co Ltd“, Šanchajus - pagrindinis Kinijos verslo tarpininkas. Paroda pasitiks lankytojus ne tik iš Dubajaus, bet ir iš Saudo Arabijos, Kuveito, Omano, Kataro, Jemeno, Jordanijos, Maroko, Nigerijos ir kt.


Kinijos „Homelife“ kasmet rengiama devyniuose pasaulio miestuose - San Paule, Stambule, Dubajuje, Johanesburge, Mumbajuje, Poznanėje, Kaire, Amane ir Almatoje.


Turėdama 21 metų patirtį Kinijos rinkoje, „Meorient International Exhibition Co Ltd“ yra įsipareigojusi maksimaliai išnaudoti tinklo galimybes importuotojams, didmenininkams ir pirkėjams, kuriems patikimi Kinijos gamintojai.

China Homelife Fair Dubai 2019 in Dubai