Labai ačiū, kad jūsų dėkingumo rinkodara išsiskirtų

- Nov 08, 2019-

Kiekvienas verslininkas nori išlaikyti lojalius klientus, o laikas pasakyti „ačiū“ yra vienas iš paprasčiausių, tačiau veiksmingiausių būdų, kad jie sugrįžtų. Tam tikra gerai suplanuota dėkingumo rinkodara gali būti skirtumas tarp vienkartinio ir pakartotinio kliento arba nedidelis skirtumas, kuris kitą kartą lemia didesnį užsakymą ... Tie du maži žodžiai nėra tai, ko turėtumėte nepaisyti.


Taigi kokie yra geriausi būdai padėkoti savo klientams? Skaitykite toliau ir sužinokite!


Ačiū kortelėms

Tai paprasta ir daugelis žmonių jau taip pasielgė. Aš kalbu ne tik apie greitos pastabos siuntimą močiutei apie gimtadienio dovaną.

Siunčiant pristatymus, įskaitant padėkos kortelę, yra realus apčiuopiamas būdas parodyti, kad vertinate savo klientus, ypač jei atsimenate juos suasmeninę. Tai paprastas veiksmas, tačiau puikus būdas išsiskirti iš beveidžių verslininkų jūros, pridedant šiek tiek asmeninio turinio rinkodaroje.


Parodykite dėkingumą už sandorius

Vienas iš būdų šiek tiek padėkoti yra pasiūlyti keletą išskirtinių pasiūlymų. Naujiems klientams vienkartinio pasiūlymo pateikimas kitam pirkiniui yra puiki paskata neieškoti kitur.


Jei jau turite didelės vertės pakartotinių klientų ratą, pagalvokite, kaip išlaikyti juos tokiu būdu. Nesvarbu, ar tai ankstyva prieiga prie būsimų pardavimų, ar išskirtiniai, tik jiems prieinami sandoriai, būtinai pabrėžkite, kokie jie yra vertingi jūsų verslui.


Retargeting

Nesvarbu, ar tai būtų užrašas, naujas sandėris, ar tiesiog greitas sveikas, būtinai praneškite savo seniems klientams, kad vis dar galvojate apie juos. Jei praėjo šiek tiek laiko, būtinai atnaujinkite juos, kas pasikeitė po to, kai jie paskutinį kartą apsilankė parduotuvėje, ir pažymėkite visus naujus jūsų siūlomus produktus / paslaugas! Jei jie paliko produktus krepšyje, būtinai priminkite! Kartais kam nors reikia šiek tiek nugirsti.


image