Kodėl atvirukų pardavimas per pastaruosius metus sumažėjo?

- Oct 12, 2019-

Dabar pagrindiniai mažmenininkai, įskaitant „CVS“ ir „Walmart“, yra linkę sumažinti korteles, o sveikinimo atvirukų kompanijos uždarė šimtus autonominių vietų. Kodėl jie priėmė šį sprendimą?

Kevinas Houricanas, „CVS Pharmacy“ prezidentas, interviu JAV TODAY sakė, kad bendrovė turi per daug praėjimo erdvės, skirtos atvirukams. Jis sakė, kad mažmenininkas, turintis maždaug 9 600 vietų, pasitelkdamas vidinę analizės priemonę, daugiau vietos skiria sveikatos priežiūros gaminiams, kai nustato, kad sveikinimo atvirukai nėra gerai parduodami.

„Vis daugiau žmonių naudojasi tekstu, el. Laiškais ir el. Kortelėmis, vis mažiau žmonių perka korteles, taigi tai būtų viena sričių“, kurią bendrovė tikisi sumažinti.

Pasak bendrovės JAV generalinio direktoriaus Gregory Forano, „Walmart“ „pergalvoja, ką dedame“ parduotuvėse. „Ar mums tikrai reikia tiek linijinės filmuotos medžiagos, kiek turime atvirukų?“ - sakė jis anksčiau šio mėnesio konferencijos metu.

Žodžiu, priežastis yra ta, kad daugelis žmonių atsisako kortelių už skaitmenines alternatyvas arba tiesiog siunčia mažiau kortelių tarp tokių švenčių kaip Kalėdos ir Valentino diena. Kalėdos ir Valentino diena yra svarbiausios atostogų kortelių pardavimo dienos.