Kodėl prekės ženklas yra svarbesnis nei kada nors antras epizodas

- Oct 25, 2019-

„Nike“ turi savo prekės ženklą. Jei „Nike“ atidarė viešbutį, jūs beveik žinotumėte, ko iš jo tikėtis. Šiuo metu jūs tikriausiai vaizduojate vestibiulį arba įsivaizduojate, kas yra ant kambario sienos.


Kita vertus, „Marriott“ tiesiog turi logotipą. Jei „Marriott“ pasirodytų su bėgimo batelių linija, neturėtumėte supratimo, ko tikėtis (išskyrus tai, kad jie greičiausiai bus nuobodūs, o jų kaina bus mažesnė už aukščiausios klasės prekės ženklus).


Apie vyną galime daug sužinoti iš vyno, nes jo patirtis yra taip lengvai patikrinta. Žurnalas „Wine Economics“ apie tai rašė dešimtmečius. Viename plačiai cituojame tyrime jie atrado, kad aklą skonį vyno mėgėjai renkasi pigesnį, o ne brangų vyną. Akivaizdu, kad jei tas pats būtų ir regėtinose degustacijose, niekas niekada nepirktų brangaus vyno. Pamačius vyną (kuris yra dar vienas būdas pasakyti „prekės ženklo supratimas“) keičiamas vyno skonis.


Verta tai pakartoti: Žmonėms, turintiems paruoštų skonių ir daug susikaupusio dėmesio, vyno prekės ženklo žinomumas keičia vyno skonį.


Tai, be abejo, galioja beveik viskam, ką perkame.


Aukščiausios ir žemiausios yra turbūt pagamintos toje pačioje gamykloje. „Axe“ turi rinkodaros komandą, kuri sėdi tiesiai iš žmonių, kurie prekiauja „Dove“. O „Amazon“ sukuria aplinką pirkėjui, kur viskas yra tik vienu paspaudimu, pašalindama geografiją ir patogumą iš daugelio pokalbių.