CE sertifikatas - normali vienkartinė veido kaukė

Tarpinis filtrų audinys iš mūsų gaminių yra pagamintas iš neaustinių audinių, iš žaliavų ir pagamintas termiškai uždarose pakuotėse. Jis gali filtruoti oro daleles, blokuoti lašelius, kraują, skysčius, sekretus ir kt., Kurie gali gerai apsaugoti jus ir jūsų šeimą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


41 (1)1.jpg


Mūsų kaukės yra padalintos į tris sluoksnius: pirmasis sluoksnis yra 25 g / m 2 spunbond PP, antrasis sluoksnis yra 25 g / m 2 išpūstas PP (filtras). , o trečiasis sluoksnis yra 25 g / m 2 spunbondinis polipropilenas. Jis gali labai gerai filtruoti ore esančias kietąsias dulkes.


Produkto parametrai


Kilmės vieta:Guangdong, Kinija
Modelio numeris:FM-KW-0007
Dydis:17. 5 * 9. 5 cm
Spalva:Mėlyna
Svoris:3 g / vnt


Mūsų gamybos linija


factory.jpg

Mūsų kaukes gamina patyrę darbuotojai, dirbantys dulkių nepraleidžiančiose dirbtuvėse, naudodami profesionalią visiškai automatinę medicininių kaukių gamybos įrangą. Mes taip pat sterilizuosime, kad įsitikintume, jog kiekvieno produkto kokybė gali atitikti profesinius reikalavimus.


Pakavimas


1(15).jpg

Mūsų pakavimo būdas yra 50 vnt / dėžutėje, 2000 vnt / dėžutėje. Mūsų dėžutės dydis (50 vnt.) Yra 19 × 10 × 7 cm, dėžutės svoris yra 180 g / dėžutėje, dėžutės dydis ({{ 7}} vnt.) Yra 52 × 40 × 30 cm.


Hot Tags: ce sertifikatas normali vienkartinė veido kaukė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigi, individualizuota, individuali, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like