Gamyklinių prekių vienkartinės neaustinės veido kaukės

Tarpinis filtrų audinys iš mūsų gaminių yra pagamintas iš neaustinių audinių, iš žaliavų ir pagamintas termiškai uždarose pakuotėse. Jis gali filtruoti oro daleles, blokuoti lašelius, kraują, skysčius, sekretus ir kt., Kurie gali gerai apsaugoti jus ir jūsų šeimą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


2.jpg

Mūsų gaminiai naudoja trijų sluoksnių filtrų dizainą. Pirmasis neaustinio audinio sluoksnis gali absorbuoti dulkes ir kvapą bei kenksmingas daleles, antrasis sluoksnis iš lydyto pūsto sluoksnio gali efektyviai filtruoti kietąsias daleles, o trečiasis neaustinio audinio sluoksnis yra draugiškas odai ir nėra antialerginis, filtruojantis trūkstamų dalelių. Gali geriau apsaugoti savo sveikatą.


Produkto parametrai


Kilmės vieta:Guangdong, Kinija
Modelio numeris:FM-KW-0007
Dydis:17. 5 * 9. 5 cm
Spalva:Mėlyna
Svoris:3 g / vnt


Mūsų gamybos linija


factory.jpg

Mūsų kaukes gamina patyrę darbuotojai, dirbantys dulkių nepraleidžiančiose dirbtuvėse, naudodami profesionalią visiškai automatinę medicininių kaukių gamybos įrangą. Mes taip pat sterilizuosime, kad įsitikintume, jog kiekvieno produkto kokybė gali atitikti profesinius reikalavimus.


Pakavimas


1(15).jpg

Mūsų pakavimo būdas yra 50 vnt / dėžutėje,dėžutės dydis yra 19 × 10 × 7 cm irdėžutės svoris yra 180 g;2000 vnt. / Dėžutė, dėžutės dydis yra 52 × 40 × 30 cm.


Hot Tags: gamyklos tiekiamos vienkartinės neaustinės veido kaukės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigi, personalizuota, individuali, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like