Aukštos kokybės 3 plastikinės vienkartinės neaustinės veido kaukės

Tarpinis filtrų audinys iš mūsų gaminių yra pagamintas iš neaustinių audinių, iš žaliavų ir pagamintas termiškai uždarose pakuotėse. Jis gali filtruoti oro daleles, blokuoti lašelius, kraują, skysčius, sekretus ir kt., Kurie gali gerai apsaugoti jus ir jūsų šeimą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


49 (5).JPG


Mūsų produktas yra vientisas, stabilus ir tvirtas dizainas, kuris nebus atjungtas naudojimo metu. Mūsų ausų kabliai yra labai elastingi ir patogūs nešioti, nesijaučiant sandarūs, todėl ilgą laiką gali būti naudojami.


Produkto parametrai


Kilmės vieta:Guangdong, Kinija
Modelio numeris:FM-KW-0007
Dydis:17. 5 * 9. 5 cm
Spalva:Mėlyna
Svoris:3 g / vnt


Mūsų gamybos linija


factory.jpg

Mūsų dirbtuvių dulkių kaukes naudoja turtinga patirtis profesionalioje visiškai automatizuotoje gamybos įrangoje, medicininių kaukių gamyboje. Mes taip pat sterilizuosime, kad įsitikintume, jog kiekvieno produkto kokybė gali atitikti profesinius reikalavimus.


Pakavimas


1(15).jpg

Mūsų pakavimo būdas yra 50 vnt / dėžutėje,dėžutės dydis yra 19 × 10 × 7 cm irdėžutės svoris yra 180 g;2000 vnt. / Dėžutė, dėžutės dydis yra 52 × 40 × 30 cm.


Hot Tags: aukštos kokybės 3 sluoksnių vienkartinės neaustinės veido kaukės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigi, individualizuota, pagal užsakymą, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like