Aukštos kokybės veido kaukės su CE sertifikatu

Tarpinis filtrų audinys iš mūsų gaminių yra pagamintas iš neaustinių audinių, iš žaliavų ir pagamintas termiškai uždarose pakuotėse. Jis gali filtruoti oro daleles, blokuoti lašelius, kraują, skysčius, sekretus ir kt., Kurie gali gerai apsaugoti jus ir jūsų šeimą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


42 (7)1.jpgMūsų kaukės naudoja trijų sluoksnių apsauginę konstrukciją, kuri gali užblokuoti lašelius ir užkirsti kelią mikrobams, leisdama laisvai kvėpuoti ir išeiti saugiai.


Produkto parametrai


Kilmės vieta:Guangdong, Kinija
PažymaCE, FFP 2
Dydis:17. 5 * 9. 5 cm
Spalva:Mėlyna
Svoris:3 g / vnt


Mūsų gamybos linija


factory.jpg

Mūsų dirbtuvių dulkių kaukes naudoja turtinga patirtis profesionalioje visiškai automatizuotoje gamybos įrangoje, medicininių kaukių gamyboje. Mes taip pat sterilizuosime, kad įsitikintume, jog kiekvieno produkto kokybė gali atitikti profesinius reikalavimus.


Mūsų pranašumai


Face mask (1).jpg

Aukšto elastingumo ausų dirželiai: odai nekenksmingas neaustinis audinys, ilgą laiką nešioja ausis. Plastikinis minkštas nosies spaustukas: švelniai priglunda ir gali būti pritaikytas prie veido, kad užtikrintų gerą apsauginį efektą. Sulankstomas dizainas: sukurkite erdvinę erdvę, kad kvėpavimas vyktų sklandžiau.Hot Tags: aukštos kokybės ce pažymėjimo veido kaukės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigi, individualizuota, individuali, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like