Sveikiname rankų darbo dėžutę su muzika draugams

1. Sveikiname muzikos popieriaus dėžutę 2. Įvairūs dydžiai ir formos klientų pasirinkimui. 3. Geros paslaugos ir greitas pristatymas mūsų įmonėje
Pokalbis dabar

Informacija apie

Sveikiname rankų darbo dėžutę su muzika draugams

Music Paper Box.jpg

40.jpg


Patarimai

Verta paminėti daugybę dalykų, reklamuoti, išlaikyti egzaminą, pagimdyti kūdikį, persikelti į naują namą, persikelti ir pan. Sveikinimai ir dovanos turėtų būti skirtingos skirtingomis progomis. Bet jei atsiųsime jam šią muzikos dėžę, bus tinkama ir lengva perduoti savo jausmus. Be to, jūs galite įdėti šiek tiek mažų žaislų šiame laukelyje, tai padarys jį laimingesni.


box.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kiek dienų bus bandiniai? Kaip apie masinę gamybą?
- Paprastai 3-5 paras mėginių gamybai.
-Mazinės gamybos pradžios laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir tt FYI, 8-12 dienų 30000pcs pirkinių krepšiai.


2. Kokią paslaugą galite teikti be spausdinimo paslaugos?
Jei norite platinti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, galime suteikti jums mažas platinimo išlaidas ir nemokamą saugyklą. Ir jei jums reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodas Kinijoje, mes galime padėti jums laiku pristatyti.


3. Ar galite pagaminti pavyzdžius pagal mūsų dizainą ar idėją?
Taip, mes galime padaryti pavyzdžius pagal jūsų dizainą ir idėją. Mes galime padaryti 3D meno kūrinius remdamiesi savo idėjomis, kad galėtume atlikti čekį, o tada einame į pavyzdžius.


4. Ar galiu turėti pasirinktinį suprojektuotą ir pagamintą pakavimo dėžutę?

Mes esame užsakomoji parduotuvė. Mes projektuojame ir projektuojame kiekvieną projektą pagal individualius kliento poreikius. Visi mūsų dėžės yra pagamintos pagal užsakymą pagal jūsų meno kūrinius ir pakuotės poreikius.
Tyrimo